Paris Marathon

Paris Marathon
07 kwietnia 2024

Formularz Zgłoszeniowy Paris Marathon 2024

Paris Marthon to jeden z najsłynniejszych i największych maratonów na świecie, od wielu lat przyciąga do miasta tysiące biegaczy i kibiców. Liczba uczestników tego maratonu obecnie sięga 40 000 biegaczy. Trasa prowadzi tuż obok najważniejszych atrakcji turystycznych Paryża. Medal Paris Marathon musi się znaleźć w kolekcji każdego maratończyka – globetrottera.

PAKIET WYJAZDOWY STANDARD zawiera:

termin wyjazdu: 05 – 08 kwietnia

GWARANTOWANY PAKIET STARTOWY Paris Marathon 2024:

NUMER STARTOWY Paris Marathon 2024
Oficjalna koszulka Paris Marathon 2024P

PAKIET WYJAZDOWY zawiera:

Przelot na trasie Warszawa – Paryż – Warszawa*
● 3 noclegi w hotelu**** 
● Śniadania
● Grupowy transport na trasie lotnisko – hotel – lotnisko *
● Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków
● Nasza turystyczno-sportowa opieka w Paryżu
● Obsługę zgłoszenia do maratonu w ramach gwarantowanego numer startowego.

 

CENA GWARANTOWANEGO PAKIETU STARTOWEGO Paris Marathon 2024:
135 Euro
+
CENA PAKIETU WYJAZDOWEGO STANDARD:
580 Euro + 1900 PLN

opłata za Pakiet Wyjazdowy jest rozłożona na raty

  • Zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu w doskonałej lokalizacji tuż przy DworcuGare de Lyon, lokalizacja świetnie skomunikowana z metą maratonu i atrakcjami turystycznymi. Przestronne pokoje z aneksem kuchennym Double Studio i Twin Studio o powierzchni 23 m2.
  • Pojedynczy Pakiet Wyjazdowy obejmuje zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z innym uczestnikiem wyjazdu. Możliwość zarezerwowania pokoju jednoosobowego za dopłatą.
  • Oferujemy możliwość wyjazdu z osobą towarzyszącą – osoba towarzysząca ponosi koszt Pakietu Wyjazdowego
  • SPECJALNA OFERTA RODZINNA! Dla tych z Państwa, którzy planują wyjazd rodzinny z dziećmi przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. W zależności od liczby kolejnych uczestników wyjazdu oferta ustalana jest indywidualnie.
  • Możliwość wydłużenia pobytu w Paryżu. Indywidualnie ustalenia na życzenie klienta.
  • Przeloty są realizowane liniami rejsowymi. Pakiet Wyjazdowy obejmuje bilet lotniczy w taryfie zawierającej dwie sztukibagażu podręcznego: bagaż podręczny kabinowy (waga do 8kg, wymiary: 55x40x23 cm) imały bagaż podręczny (mały plecak, torba na laptopa, mała torebka). Istnieje możliwość dołączenia bagażu rejestrowanego (walizka do 23kg) za dodatkową opłatą.
  • Transfery lotnisko-hotel-lotnisko zapewnione są tylko w przypadku wykupienia Pakietu Wyjazdowego obejmującego terminy pobytu głównych grup. W przypadku zmiany terminu wylotu/powrotu dojazd z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko we własnym zakresie.
  • W ramach wyjazdu przewidziane jest wspólne zwiedzanie niektórych atrakcji turystycznych Paryża. Oferujemy też możliwość zamówienia biletów na dodatkowe atrakcje, np. wieczorny show w Moulin Rouge i odbywający się podczas naszego pobytu w Paryżu mecz Paris Saint Germain vs Clermont Foot.

 

Zgłoszenia:

W celu zarezerwowania numeru startowego Paris Marathon 2024 należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, przesłać go na adres: wyjazdy@raz-event.pl i uiścić opłatę startową. Po wpłynięciu opłaty startowej na nasze konto zredagowana zostanie umowa.

Opłata za Pakiet Wyjazdowy jest rozłożona na trzy raty.

Pakiet startowy Paris Marathon 2024 musi być zakupiony wraz z Pakietem Wyjazdowym. Nie ma możliwości zakupu samego pakietu startowego.

O zgłoszeniu decyduje kolejność nadesłanych formularzy zgłoszeniowych. Liczba numerów startowych Paris Marathon 2024 jest ograniczona!